Antykwariat Epicki > Pisarze

Pisarze

Boscy i nieznośni

Znakomite szkice biograficzne autorstwa Anny Janko. Poetka i pisarka z niezwykłą błyskotliwością kreśli portrety niezwykłych osób - m.in. Margaret Mitchell, Mii Farrow, Czesława Miłosza, Dustina Hoffmana.

12,00 
Ernest Hemingway

"Niniejsza biografia, ukończona w 1969 r. po siedmiu latach żmudnej, drobiazgowej pracy, to kronika życia tak barwnego i wyjątkowego, że zdążyło obrosnąć legendą, zanim jeszcze dobiegło tragicznego kresu. Kronika ta odnotowuje szczegółowo, niemal dzień po dniu, co pisarz robił, z kim się spotykał, co widział, w jakich zatrzymywał się hotelach i co jadał."

20,00 
Juliusz Verne

Biografia ta ukazuje ciemniejsze strony charakteru prekursora gatunku science-fiction, pisarza uznawanego dotychczas jedynie za twórcę przygodowych powieści dla młodzieży, za optymistę i piewcę lepszej przyszłości. Biografia ta pozwoli zmienić zafałszowany wizerunek jednego z wybitniejszych twórców francuskich przełomu XIX i XX wieku.

95,00 
Nic nie mogło być inaczej. Listy Oskara Wilde’a

Listy te to nieocenione źródło do poznania Wilde'a niejako od wewnątrz i usłyszenia tej prawdy, którą jest prawda Oskara Wilde'a i o Oskarze Wildzie.

110,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności