Antykwariat Epicki > ALBUMY > Historia

Historia

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
63 dni życia i walki

Ten niezwykły reportaż przywołuje kolejne dni walki o wolność: radość towarzyszącą wybuchowi powstania, przytłumioną trudnościami codziennej egzystencji, heroiczną walkę powstańców na barykadach, sanitariuszek w szpitalach polowych i na gruzach zburzonego miasta. To także obraz codziennego życia wypełnionego tęsknotą za normalnością, której namiastkę mieszkańcy Warszawy mogli odnaleźć w nielicznych, ale nadal funkcjonujących kawiarniach, teatrzykach, przy muzyce płynącej z radia czy podczas lektury codziennej prasy. W obliczu wszechobecnej śmierci czytelnik dostrzeże również radość zaślubin i przyjacielskich spotkań – radość z kolejnego dnia życia.

10,00 
Hindenburg. An Illustrated History

Obszerna, pięknie wydana ILUSTROWANA HISTORIA NAJWIĘKSZEGO NA ŚWIECIE STEROWCA . Opracowanie anglojęzyczne. ABSOLUTNY UNIKAT.

390,00 
Majowie. Życie, legendy i sztuka

Wiele z poruszanych w niniejszej książce tematów, takich jak zagadka przepowiedni Majów, niezwykła precyzja ich astronomów w obliczaniu ruchów gwiazd i planet, serety pisma, rytuał upuszczania krwi oraz oddawanie czci Słońcu, a także tajemnicza "gra w piłkę" z jej zawiłymi regułami i makabrycznymi praktykami, budzi do dziś ogromne zainteresowanie.

60,00 
Royal Navy. Handbook 1914-1918

Książka opisująca historię brytyjskiej Marynarki Wojennej w czasie I wojny światowej. Niezwykle bogate opracowanie, zawierające liczne fotografie, opisy jednostek, ich załóg, odznaczenia oraz kalendarium wydarzeń. Publikacja anglojęzyczna.

165,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności