Antykwariat Epicki > NAUKI ŚCISŁE > Fizyka

Fizyka

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Atlas świata przyrody

Jest to opowieść o Ziemi, o żyjących na niej zwierzętach i roślinach. Opowieść o tym, jak planeta i życie rozwijały się razem. Powstanie i rozwój świata przyrody obrazują piękne, kolorowe ilustracje i szczegółowe mapy.

6,00 
Historia badań radiacyjnych w Polsce

Historia polskiej chemii radiacyjnej, a w szczególności jej początku są nierozerwalnie związane z Marią Skłodowską-Curie i jej polskimi uczniami. Pani Curie oraz jej współpracownicy pierwsi zwrócili uwagę na zjawisko radiolizy, tj. rozkładu substancji pod wpływem promieniowania jonizującego.

95,00 
Ilustrowana teoria wszystkiego

Książka składa się z siedmiu wykładów, w których Hawking relacjonuje - jaśniej i zwięźlej niż kiedykolwiek - historię znanego nam wszechświata. Jego słowom towarzyszą liczne zdjęcia odległych obszarów przestrzeni kosmicznej oraz rysunki ułatwiające zrozumienie skomplikowanych pojęć naukowych. Wykłady te są znakomitym odbiciem nie tylko jego niezwykłej inteligencji, ale również charakterystycznego poczucia humoru.

45,00 
Teraz matura. Fizyka. Zadania i arkusze maturalne

Publikacja „Teraz matura. Zadania i arkusze maturalne” z fizyki umożliwia przygotowanie do egzaminu maturalnego – kształci wszystkie umiejętności sprawdzane na maturze. Została opracowana przez doświadczonych ekspertów, zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego z fizyki.

35,00 
The Holographic Universe

Today nearly everyone is familiar with holograms, three-dimensional images projected into space with the aid of a laser. Now, two of the world's most eminent thinkers - University of London physicists David Bohm, a former protege of Einstein's and one of the world's most respected quantum physicists, and Stanford neurophysiologist Karl Pribram, one of the architects of our modern understanding of the brain -- believe that the universe itself may be a giant hologram, quite literally a kind of image or construct created, at least in part, by the human mind.

35,00 
Wirall. Ruszyć Gwiazdy – wstrzymać Ziemię

Praca ta pozwala lepiej zrozumieć naturę i istotę napędzających nas sił, niczym spoiwo między różnymi dziedzinami wiedzy o naszym życiu: od fizyki i techniki począwszy, poprzez astronomię, kosmologię, do psychologii i socjologii. Być może przyczyni się także do lepszego poznania mózgu człowieka i toczących się w nim procesów.

95,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności