Antykwariat Epicki > MARKETING, ZARZĄDZANIE I BIZNES

MARKETING, ZARZĄDZANIE I BIZNES

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
365 dni do wolności

Dzięki tej książce zrealizujesz swoje cele w obszarze finansów. Przed Tobą 365 dni, w których możesz zapracować na wszystkie swoje marzenia. To wystarczający czas, aby odpowiedzieć sobie na trzy najważniejsze w twoim życiu pytania: Co? Dlaczego? Jak? Wydanie I. Nakład jedynie 500 egzemplarzy!

19,00 
Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze?

Czy Twoja doba także jest za krótka? Noce spędzane nad niedokończonymi zadaniami nie sprawią, że nadrobisz zaległości. Jeśli obudzisz się zmęczony, rano będziesz miał zbyt mało energii, by pracować efektywnie. Sprawy nie ułatwią Ci wciąż nowe e-maile, nieustannie dzwoniący telefon, no i jeszcze ta pokusa, by co chwilę sprawdzać, co nowego zdarzyło się na Facebooku. Być może więc kolejną noc będziesz musiał przeznaczyć na zajmowanie się tym, czego nie zrobiłeś w ciągu dnia. Czy można się wydostać z tego błędnego koła? Co zrobić, by lepiej zorganizować swoje obowiązki, pracować krócej lub wykonać więcej w tym samym czasie? Poznaj sposoby, które Ci to ułatwią!

25,00 
Ogarnij się. Jak skutecznie rządzić sobą

Mądrze rządzić sobą jest i łatwo, i trudno. Łatwo, bo któż zna nas lepiej niż my sami? Trudno, bo próbujemy sprawować te rządy, często kierując się niesprawdzonymi przekonaniami, stereotypami, zasłyszanymi rewelacjami... Jak mądrze zarządzać sobą, by osiągnąć to, na czym nam naprawdę zależy, żyć tak, jak chcemy żyć?

35,00 
The book of management

This is the management guide that gives you the skills you need to succeed Managers at any level must master a wide range of business and personal skills in order to succeed. Originally published as part of the "Essential Managers" series, "The Book of Management" covers everything you need to know to perfect 10 core management skills, all in one place.

99,00 
23 rzeczy, których nie mówią ci o kapitalizmie

To książka dla tych z nas, którzy dekadę czy dwie temu uwierzyli, że ekonomia jest nauką ścisłą, po czym zajęliśmy się swoimi sprawami, potulnie uznając w sferze gospodarczej monopol ekspertów od wolnego rynku. Teraz czujemy, że coś tu nie gra, że trzeba było lepiej pilnować interesu. Ta książka, napisana ze swadą, humorem i całą masą barwnych przykładów, pokazuje jak bardzo zostaliśmy zmanipulowani i wzywa do samodzielnego myślenia o rynku. Mamy prawo mieć na kapitalizm inne poglądy od neoliberałów, co nie znaczy, że staniemy się przeciwnikami samego kapitalizmu.

30,00 
Akademia Khana. Szkoła bez granic

Książka prezentuje radykalną wizję przyszłości edukacji dla wszystkich. Jest to nie tylko pokazanie sposobów wyrównania szans zdobycia wiedzy, ale i apel o darmową, powszechną, ogólnoświatową edukację oraz wskazówka, jak można ten cel osiągnąć dzięki prostej, a jednocześnie ewolucyjnej filozofii Khana.

22,00 
Jednominutowy menedżer

Jednominutowy Menedżer to zwięzła, łatwa w czytaniu opowieść przedstawiająca trzy bardzo praktyczne techniki zarządzania. Historia ta, opierając się na metodach sprawdzonych i wykorzystywanych w medycynie i psychologii, ujawnia - jak skutecznie zarządzać ludźmi. Od ponad dziesięciu lat tysiące menedżerów wykorzystuje techniki Jednominutowego Menedżera w swej codziennej pracy. Dzięki temu nieustannie wzrasta ich wydajność, zamożność i satysfakcja z wykonywanej pracy.

15,00 
Liczy się efekt. Jak pobudzić swoją produktywność

Dowiedz się, jak uporządkować najważniejsze obszary swojego życia i przejąć nad nimi kontrolę. Ta książka to zbiór narzędzi, wskazówek i sugestii, które mogą przyczynić się do tego, że staniesz się osobą działającą efektywniej i nauczysz się mądrzej gospodarować swoim czasem.

15,00 
Mechanizmy corporate governance w spółkach giełdowych

Nadzór korporacyjny (ang. corporate governance) odnosi się do wzajemnych relacji grup zaangażowanych w powodzenie przedsięwzięcia, jakim jest przedsiębiorstwo. Przedsiębiorstwo w tym ujęciu nie jest postrzegane jako monolit, lecz jako miejsce współpracy różnych grup, takich jak inwestorzy, menedżerowie, pracownicy, kredytodawcy, dostawcy, klienci...

33,00 
MLM. Marketing wielopoziomowy

Marketing wielopoziomomy to wyrzeczenie się egoizmu w biznesie i gotowość do dzielenia się zyskami ze wszystkimi, dzięki którym te zyski osiągamy. Podejście to ma zaowocować pomnożeniem dochodów i większą satysfakcją z pracy.

24,00 
Paradoksy przywództwa. Od Szamana Do Showmana

Książka przeznaczona jest dla kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla zarządzania, pracowników naukowych, studentów piszących prace dyplomowe oraz dla wszystkich zainteresowanych popularną tematyką przywództwa.

99,00 
Perspektywy energetyki jądrowej w Polsce

Zarówno koszty, jak i uwarunkowania technologiczne i gospodarcze przemawiają za inwestycjami w technologie jądrowe. Jak wykazują obliczenia, energia jądrowa jest trzykrotnie tańsza od energii wiatrowej, gwarantuje większą niezawodność i ciągłość dostaw. Porównując koszty kapitałowe, eksploatacyjne, paliwa i koszty emisji dwutlenku węgla, energia jądrowa stanowi najtańszą energię dostępną na rynku wśród możliwych metod wytwarzania energii dla potrzeb przemysłowych w długim okresie.

12,00 
Piramidy finansowe

Książka przedstawia modele działania różnego rodzaju piramid finansowych w Polsce i na świecie oraz omawia regulacje prawne w tym zakresie. Pokazuje na jakiej zasadzie funkcjonują piramidy finansowe oraz jak nie dać się oszukać. Publikacja ma praktyczny charakter, zawiera studia przypadków, dzięki którym można poznać kulisy oszustw finansowych zarówno na rynku polskich, jak i światowym.

38,00 
Płaca, cena i zysk

Niniejsza praca Marksa stanowi notatki referatu, wygłoszonego na dwóch posiedzeniach Rady Generalnej Międzynarodowego Stowarzyszenia Robotników (I Międzynarodówki) 20 i 27 czerwca 1865 r.

21,00 
Sztuka porozumienia. Twoja droga na szczyty

Poradnik przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalistów zajmujących się sprzedażą, reprezentantów handlowych, menedżerów i trenerów. Jednak korzyści z lektury uzyskać mogą dużo szersze kręgi czytelników. Główne przesłanie autora jest równie trafne, co proste: chcesz znaleźć się i utrzymać "na topie"? Zasługiwać na uznanie i szacunek innych ludzi?

20,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności