Antykwariat Epicki > ALBUMY > Miejsca

Miejsca

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Blondynka na Rio Negro

Rio Negro to największa na świecie rzeka o ciemnej wodzie i jeden z największych dopływów Amazonki. Przepłynęłam ją całą - w łódce, motorówką z czterema żołnierzami i jedną małpą, w indiańskim czółnie i na wojskowym statku. Samotna wyprawa przez dżunglę amazońską - od rzeki Orinoko w Wenezueli, przez Rio Negro aż do Amazonki w Brazylii. Dwa miesiące w wyprawie pełnej niespodziewanych zdarzeń, niezwykłych spotkań, odkryć i przygód. Uwielbiam tak podróżować!

20,00 
Europa. Historia narodów

W czasach, gdy idea zjednoczonej Europy robi zawrotną karierę, gdy przynależność krajów Europy Wschodniej do Unii Europejskiej staje się oczywistością, warto poznać ogrom dziedzictwa kulturowego, będącego również i naszym udziałem.

30,00 
Mazowsze. Mazovia. Masowien

W tej wędrówce po miejscach znanych i nieznanych - od Wilanowa po kurpiowskie chaty - wspaniałym zdjęciom Agnieszki i Włodka Bilińskich towarzyszą interesujące teksty Sylwii Kulczyk.

70,00 
Odległa Rosja / Remote Russia

"Bolesna rzeczywistość jest taka, iż naród rosyjski odziedziczył po komunistycznym eksperymencie zrujnowane rolnictwo, przestarzałą i często prymitywną infrastrukturę, zacofaną gospodarkę z coraz mniej konkurencyjnym przemysłem, zdewastowane środowisko naturalne i zagrożenia demograficzne." Imponujący album fotograficzny, opatrzony wstępem Zbigniewa Brzezińskiego.

90,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności