Antykwariat Epicki > PORADNIKI > Pozostałe

Pozostałe

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Ludzie przeciwko ludziom

Źle się ma nasz kraj - pisał zmarły niedawno brytyjski publicysta. Sposób w jaki żyjemy ma w sobie coś głęboko niewłaściwego. W świecie rynku, posiadania, ekonomicznego rachunku zysków i strat, gubimy idee wspólnego dobra, sprawiedliwości, społecznej harmonii. Do Polski przenikają wszystkie bolączki kapitalizmu, wraz z jego dobrodziejstwami. Dodajemy do tego swoje narodowe podziały i paranoje, podkręcane przez populistycznych polityków, tabloidalne media, hipokryzje i zakłamanie w szkole, kościele, nawet w rodzinie.

13,00 
Teoria i metodyka ćwiczeń ruchowych aktora (komplet 2-tomowy)

Poparty długoletnim aktorskim i dydaktycznym doświadczeniem autora podręcznik gestu scenicznego uwzględnia również ćwiczenia sprawnościowe z zakresu rehabilitacji i poprawy budowy ciała. Wszystkie przykłady poparte są dydaktycznymi rysunkami sytuacyjnymi. Książka ułatwia pracę nie tylko studentom szkół teatralnych, ale również zawodowym aktorom w różnym wieku.

50,00 
Łowiectwo

Kompletny podręcznik łowiectwa. Książka konsultowana przez KOMISJĘ SZKOLENIOWĄ POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO.

195,00 
Piramidy finansowe

Książka przedstawia modele działania różnego rodzaju piramid finansowych w Polsce i na świecie oraz omawia regulacje prawne w tym zakresie. Pokazuje na jakiej zasadzie funkcjonują piramidy finansowe oraz jak nie dać się oszukać. Publikacja ma praktyczny charakter, zawiera studia przypadków, dzięki którym można poznać kulisy oszustw finansowych zarówno na rynku polskich, jak i światowym.

38,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności