Antykwariat Epicki > PORADNIKI > Hobby

Hobby

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Anatomia zwierząt. Przewodnik dla artystów

Autor naucza rysunku anatomicznego, tak aby uczniowie i studenci mogli sobie wyobrazić ciało zwierzęcia w części lub jako całość. Jest to samokształcący kurs, jak rysować zwierzęta swobodnie i precyzyjnie. Bammes omawia szczegółowo anatomię wybranych gatunków zwierząt. Wskazuje, jak sprowadzić formę zwierzęcia do łatwych do zapamiętania obrazów, które w przyszłości posłużą do pracy z wyobraźnią.

166,00 
Atak na króla

Każda partia szachowa rozgrywana jest według ustalonych zasad. Obie strony starają się rozwinąć najpierw swe siły, zabezpieczyć własnego króla i następnie rozpocząć aktywne działania przeciwko nieprzyjacielowi. Strona, która pierwsza przejmie inicjatywę w swoje ręce, ma duże szanse odniesienia sukcesu. Książka omawia w ogólnych zarysach tajniki ataku w partii szachowej. Autor przedstawił tematykę na bazie 100 pouczających przykładów z twórczości znanych mistrzów i arcymistrzów.

42,00 
Grzyby znane i mniej znane

Część ogólna zawiera krótkie rozdziały o życiu i podziale systematycznym grzybów, o ich poszukiwaniu i zbieraniu oraz o możliwościach przygotowywania i wykorzystywania grzybów w gospodarstwie domowym. W oddzielnym rozdziale zostały omówione zostały grzyby trujące, ich stopień toksyczności i przebieg ewentualnego zatrucia. Część katalogowa zawiera barwne ilustracje grzybów wraz z odpowiadającymi poszczególnym gatunkom opisami.

15,00 
Grzyby. Przewodnik kieszonkowy

Szybkie i prawidłowe oznaczanie grzybów. Praktyczny kieszonkowy przewodnik po świecie grzybów. Przedstawia na znakomitych, barwnych fotografiach wszystkie ich ważniejsze gatunki; opisuje cechy, podaje występowanie oraz omawia sprawy, o których warto wiedzieć. Zawiera 101 barwnych fotografii. Ponadto prezentuje tematy: - zbierać grzyby - ale prawidłowo, - drzewa i związane z nimi grzyby, - budowa grzybów.

10,00 
Grzyby. Rozpoznawanie i zbieranie

Znakomity przewodnik dla starszych dzieci i młodzieży. Zawiera nie tylko liczne ilustracje grzybów, ale również ciekawe doświadczenia, takich jak hodowla grzybów, pobieranie zarodników, czy nawet zmiana koloru grzyba.

13,00 
Kaprysy koloru w fotografii

Układ książki przeznaczony jest dla zaawansowanych amatorów fotografii barwnej. 37 ilustracji na wklejkach (w większości kolorowych) + 8 kolorowych tablic + 17 rysunków w tekście. Gratka retro.

13,00 
Minerały i kryształy

Praktyczna książka podręcznego formatu pomagająca rozpoznawać minerały. 600 kolorowych zdjęć, 350 rysunków postaci kryształów. System barw rozpoznawczych oraz symboli stanowi pomoc w oznaczaniu. Niezastąpiony towarzysz zbieraczy, miłośników, kolekcjonerów minerałów.

15,00 
Wiosenne bukiety

Zaprezentowane w tej książce kompozycje - lekkie i ażurowe oraz bujne i kolorowe - są tak różnorodne, jak różne są oblicza wiosny, a przy tym łatwe do wykonania.

40,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności