Antykwariat Epicki > NAUKI ŚCISŁE > Informatyka

Informatyka

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Artificial General Intelligence. 8th International Conference Agi 2015 Agi 2015 Berlin Germany July 22-25 2015. Proceedings

Niniejsza książka stanowi zapis wykładów wygłoszonych podczas 8. Międzynarodowej Konferencji nt. Sztucznej Inteligencji Ogólnej AGI 2015, która odbyła się w Berlinie w Niemczech w lipcu 2015 r. 41 artykułów zostało dokładnie przejrzanych i wybranych spośród 72 zgłoszeń. Seria konferencji AGI odegrała i nadal odgrywa znaczącą rolę w tym odrodzeniu badań nad AI w głębszym pierwotnym znaczeniu terminu "sztuczna inteligencja". Konferencje zachęcają do badań interdyscyplinarnych opartych na różnych sposobach rozumienia inteligencji i eksplorujących różne podejścia. Badania AGI różnią się od zwykłych badań AI tym, że kładą nacisk na wszechstronność i całość inteligencji oraz realizują praktykę inżynierską zgodnie z zarysem systemu porównywalnego w pewnym sensie z ludzkim umysłem.

390,00 
Duch w sieci

Kevin Mitnick, najsłynniejszy (były) haker świata, był tematem niezliczonych artykułów i programów telewizyjnych, idolem młodych hakerów, a swego czasu także najbardziej poszukiwanym przez FBI przestępcą cyberprzestrzeni. FBI oszacowało jego włamania na wartość 300 milionów $. Sam Mitnick podkreśla, że nigdy nie sprzedawał zdobytych danych ani ich nie wykorzystywał do celów osobistych...

30,00 
Wojna strategiczna w cyberprzestrzeni

W erze informacji systemy informacyjne mogą być i bronią, i celem ataku. Choć wiele uwagi poświęca się wojnie informacyjnej, podchodzi się do tego zbyt ogólnie, bez dostatecznych podstaw analitycznych.

89,00 
Wprowadzenie do grafiki komputerowej

Książka ta jest adaptacją drugiego wydania książki "Computer Graphics: Principles and Practice (CGPP)", napisanej przez Foleya, van Dama, Feinera i Hughesa. Książka "Wprowadzenie do grafiki komputerowej" powstała w wyniku skrócenia i zmodyfikowania tej obszernej pracy o charakterze podręcznika i pracy źródłowej, w celu przystosowania do potrzeb różnych kursów i różnych wymagań profesjonalnych.

80,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności