Antykwariat Epicki > PORADNIKI > Moda

Moda

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Moda. Kształty i style. Przewodnik dla projektantów

Ponad 500 elementów, które można dowolnie łączyć, by kreatywnie zaprojektować strój. To nieocenione źródło informacji dla krawców i studentów projektowania mody. Ponad 500 szczegółowych ilustracji daje podstawy do projektowania pomysłowych, oryginalnych strojów. Informacje zawarte w tekście to porady w zakresie poszukiwania inspiracji, metod konstruowania projektu stroju, wyboru właściwej tkaniny oraz inspirujące sugestie co do detali ozdobnych.

95,00 
Mowa stroju

Strój i wygląd zewnętrzny ujawniają osobowość, wpływają na to jak oceniają nas inni. Ubieramy się zależnie od okoliczności, pogody, samopoczucia, lec czy zawsze zastanawiamy się nad tym, jakie informacje przekazujemy poprzez strój? Poradnik nie jest skróconym przewodnikiem po modzie, lecz pozwala zrozumieć znaczenie stylu ubierania się i dostarcza sposobów stworzenia wizerunku, jaki pragniesz zaprezentować innym.

20,00 
Nienaganny. Biografia męskiego wizerunku

Błyskotliwa opowieść o tym, jak powstał współczesny męski wizerunek, zapisany w krojach, ściegach i proporcjach. Nienaganny mężczyzna XXI wieku ma już ponad 200 lat. Kiedy się rodził, jego poprzedników Wielka Rewolucja Francuska skracała o głowę razem z peruką. On sam zamiast peruki wybrał naturalne uczesanie i garderobę skompletowaną w duchu minimalizmu. I chociaż od tego czasu przez świat przetoczyło się jeszcze kilka rewolucji, Nienaganny przetrwał je wszystkie: jako dandys, biznesmen, dżentelmen z towarzystwa, hollywoodzki amant, wojenny bohater czy punkowy anarchista. Przemysław Bociąga w swojej książce pokazuje nie tylko, jak stosować się do zasad klasycznej męskiej elegancji, ale przede wszystkim – jak ją rozumieć.

21,00 
Warsztaty stylu

Wyobraź sobie kobietę, które zawsze wygląda pięknie. Dobiera najdziwniejsze ubrania, a one i tak ze sobą współgrają. Albo zakłada coś na pozór nijakiego, a mimo to robi piorunujące wrażenie.Ma styl – indywidualny, wyróżniający, podkreślający osobowość. Stylistka z "Vogue’a"? Znana blogerka modowa? A może… to ty sama?

19,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności