Antykwariat Epicki > NAUKA JĘZYKÓW

NAUKA JĘZYKÓW

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Język angielski. Matura 2019. Zbiór zadań maturalnych. Poziom podstawowy

Zadania testujące umiejętności - rozumienia ze słuchu; rozumienia tekstów pisanych; tworzenia wypowiedzi pisemnej w formie listu prywatnego, blogu, wpisu na forom internetowym, modele odpowiedzi do zamieszczonych zadań, strategia rozwiązywania różnych typów zadań egzaminacyjnych pokazana na przykładach. I wiele innych zadań, ułatwiających zdanie matury. Wciąż aktualne.

40,00 
Vademecum. Matura. Język angielski

"Vademecum. Matura. Język angielski" Wydawnictwa GREG to książka zawierająca całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnie obowiązującej formule. Jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał dotyczący zarówno egzaminu ustnego, jak pisemnego. Vademecum zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie przygotowań, zadania każdego typu obowiązującego na egzaminie maturalnym oraz bogaty słowniczek tematyczny. Do zadań dołączono klucz odpowiedzi, umożliwiający sprawdzenie swoich wyników, oraz oryginalny arkusz maturalny. Książka zawiera też płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część repetytorium to wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą zadań.

30,00 
Visual polish-english bilingual dictionary

Dwujęzyczny słownik obrazkowy, zawierający ponad 6000 słów i zwrotów z najróżniejszych dziedzin życia od nazw zwierząt i kolorów, po szczegóły instalacji wodno-kanalizacyjnych i budowę samochodu.

40,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności