Antykwariat Epicki > NAUKI ŚCISŁE > Geografia i geologia

Geografia i geologia

Pokaż / ukryj kategorie
Kategorie

Wydawnictwo

Autorzy

Seria
Atlas świata przyrody

Jest to opowieść o Ziemi, o żyjących na niej zwierzętach i roślinach. Opowieść o tym, jak planeta i życie rozwijały się razem. Powstanie i rozwój świata przyrody obrazują piękne, kolorowe ilustracje i szczegółowe mapy.

6,00 
Austria (wyd. 1937)

Wyczerpujące opracowanie geograficzne, geologiczne i etnograficzne Austrii, którego autorem jest Rajmund Galon (1906-1986), jeden z czołowych polskich geografów, m. in. kierownik pierwszej wyprawy geografów toruńskich na Islandię w 1968r, doktor honoris causa uniwersytetów im. Adama Mickiewicza z 1983 i Mikołaja Kopernika w Toruniu z tegoż roku. Liczne ilustracje w tekście.

50,00 
Ochrona powietrza w teorii i praktyce

Emisja zanieczyszczeń powietrza i techniczne metody ograniczania uciążliwości źródeł emisji Rozprzestrzenianie zanieczyszczeń powietrza Monitoring jakości powietrza i metody analizy danych imisyjnych Zanieczyszczenie powietrza a zmiany klimatu.

75,00 
Półwysep apeniński (wyd. 1937)

Wyczerpujące opracowanie geograficzne, geologiczne i etnograficzne Półwyspu Apenińskiego, którego autorem jest Stanisław Gorzuchowski (1889-1948), profesor geografii i Żołnierz Wyklęty. Liczne ilustracje w tekście.

50,00 
W poszukiwaniu skarbów ziemi

Opowiadania z dziedziny mineralogii i geologii dla młodzieży. Pozycja unikalna.

75,00 
Wielka Geografja – Życie na Ziemi (1930)

Tom Wielkiej Geografji Powszechnej, opracowany przez prof. Jana Lewińskiego, poświęcony geologii, paleontologii i geografii. Dziesiątki ilustracji, rysunków i wykresów, prezentujących miejsca często już nie istniejące (m.in. przez zmiany klimatyczne i modernizację środowiska).

70,00 
Ziemia z kosmosu

Autorzy pragną zaprezentować dorobek polskiej teledetekcji (zdalnego badania powierzchni Ziemi) oparty w głównej mierze na kanwie prac wykonanych w Polsce w ramach programu 'Interkosmos', a w nim na eksperymentach 'Ziemia-Telefoto-78".

30,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności