Antykwariat Epicki > erotyka

erotyka

Mefisto

John Banville, jeden z najważniejszych współczesnych pisarzy, stworzył pełną wewnętrznego napięcia i dyskretnej erotyki opowieść o tym, jak chaos niepostrzeżenie wsącza się w ludzkie życie. "Mefisto" to mocna, przejrzysta, a zarazem subtelna proza.

25,00 
Angel – Inferno tom 2 – wyd. kieszonkowe

Drugi tom niewiarygodnej trylogii „Inferno”! Wydaje się, że życie Hailey w końcu zaczęło się układać i na stałe zagościło w nim to, o czym dziewczyna marzyła – spokój. Kobieta ma własne mieszkanie oraz pracę, w której szybko odnosi sukcesy. Wszystko zdaje się więc iść w dobrym kierunku. Rana w jej sercu już prawie się zagoiła i Hailey wymazała z pamięci mężczyznę, który niemal ją zniszczył. A może to tylko złudzenie? Z pewnością nie sądziła, że tak prędko ponownie pojawi się w Filadelfii – mieście, w którym zostawiła swoje serce i dumę. W mieście, w którym zostawiła jego.

11,00 
Classic erotica

A sensational assembly of salacious stories selected from the secret shelves of the libraries of libertines, long-gone gentlemen, rakes and roues. These pages are patinated with the pulsating passion of vigorous youths, willing wenches, innocent initiates, meddling madames and vicarious voyeurs. The passionate participants, the actors and actresses of these romances, the heroes and heroines of these tales all seem to need little encouragement to indulge in their ribald and riotous recreation. Few avenues of amorous adventure and exotic experiment will be left unexplored. Here some great and some prudently anonymous authors inspired by inventive imagination and, probably, personal experience lay out their works of fantasy for your edification.

69,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności