Antykwariat Epicki > astrologia

astrologia

Astrologia, wróżby, jasnowidzenie i wywoływanie duchów

Od wieków na różne sposoby próbowano sięgnąć po "zakazany owoc" przyszłości, stosując różnego rodzaju techniki i odwołując się do tajemniczych sił demonicznych, boskich i diabelskich. Wróżby, tłumaczenie snów, księgi astrologiczne, przepowiednie, odwołanie się do duchów zmarłych, wejście w kontakt ze Złym – miały umożliwić dokonanie "wędrówki w czasie". Pomimo zakazów i kar, które przewidywała Biblia, przestróg Kościoła i nawoływań nauki do powściągliwości w tej materii, ciekawość ludzi ciągle na nowo odradza siłę z coraz większą siłą i porywając kolejne kręgi społeczne. Fenomen współczesnej fascynacji przyszłością jest niezwykle rozległy i niewytłumaczalny.

12,00 
Księga wróżb, czyli jak przepowiadać przyszłość

Fascynacja własną przyszłością powoduje, że większość ludzi - młodych i starych, mężczyzn i kobiet, każdej rasy i wyznania - poświęca czas i pieniądze poszukując odpowiedzi na pytanie, co ich czeka w życiu lub jakie powinni podjąć decyzje. Z tej książki nauczysz się podstaw wróżenie z kart, tarota, astrologii zachodniej i wschodniej, run, i ching, chiromancji i wielu innych.

17,00 
Sekretny język gwiazd

Astrologia jest sztuką studiowania pozycji planet i relacji pomiędzy nimi, obliczanych na konkretne miejsce i czas. Otrzymany w ten sposób wykres horoskopu może zostać sporządzony dla wszystkiego, począwszy od narodzin dziecka po zakup samochodu. Rozkład planet w kole horoskopu i relacje pomiędzy nimi opisuje dane wydarzenie, uwzględniając zarówno szanse, jak i potencjalne problemy.

18,00 
Spotkania z astrologią

Książka obejmuje krąg kultury śródziemnomorskiej i opowiada o astrologii - wiedzy, która wywierała istotny wpływ na kulture ubiegłych epok.  

12,00 
Odwiedź nas
ANTYKWARIAT INTERNETOWY - aktywny całą dobę: 24/7
email: antykwariatepicki@op.pl


Możesz też zadzwonić
666 604 676

Regulamin sklepu | Polityka prywatności